Henkilöt ja henkilöesittelyt

Löydä yhteystietomme ja lisätietoja meistä henkilöinä. Lue, millaisia olemme ja mitä osaamme! Klikkaa nimeä, niin saat lisätietoja.


Kaikki | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö


N

Narkilahti, Auli, Toimintakeskuksen johtaja, Kairosmaja , +358 20 768 1730 , , auli.narkilahti@sana.fi
Nertamo, Arja, Sana-lehti / asiakaspalvelu , +358 20 768 1626 , , arja.nertamo@sana.fi
Nordman, Kristiina, Kouluttaja , +358 20 768 1632 , , kristiina.nordman@sana.fi
Nyman, Hannu, Julistaja, avustava työntekijä , , , hannu.nyman@sana.fi
Nyman, Katariina, Nuorisotyöntekijä , +358 20 768 1711 , , katariina.nyman@sana.fi
Nyman, Maija, Julistaja, avustava työntekijä , +358 40 772 6613 , , maija.nyman@sana.fi
Nyman, Matias, Raamattukylän toiminnanohjaaja , +358 20 768 1770 , , matias.nyman@sana.fi
Nyman, Virpi, Kouluttaja , +358 20 768 1685 , , virpi.nyman@sana.fi


Poutapilvi web design - P4 - julkaisujärjestelmä